ND 2011

Prizes

VSCD Gouden Zwaan
Ton Lutgerink

VSCD Zwaan voor beste Dansprestatie  
Jurgita Dronina

VSCD Zwaan voor beste Dansproductie  
White Horse (collectief), Dansgroep Amsterdam, voor TRIP en masse 

Prijs van de Nederlandse Dansdagen Maastricht 
Joeri Dubbe 

Dioraphte Dansprijs
you PARA|DISO, van Emio Greco en Pieter C. Scholten

 

Jury

VSCD Dansjury
Gemma Jelier 
Karin Schnabel
Tim Persent
Hildegard Draaijer
Yan van der Heijden
Francine van der Wiel
Anita van Dolen
Ingrid Scheper

 

Performances

Title
Company  |  Choreographer

 

GAP
Leine & Roebana  |  Andrea Leine + Harijono Roebana

you PARA|DISO
ICKamsterdam, Emio Greco PC  |  Emio Greco + Pieter C. Scholten

Kiss of Life
Korzo Producties  |  Kalpana Raghuraman

Een kijkje in de studio: LIstEn & See (LIES)
Ann Van den Broek, Toneelgroep Oostpool  |  Ann Van den Broek + Marcus Azzini

Een kijkje in de Studio: The Chosen One
DOX, Toneelacademie Maastricht  |  Hildegard Draaijer + Jan van Opstal + Sassan Saghar Yagmai

Insomnia
Iraqi Bodies, Huis van Bourgondië, ICKamsterdam  |  Muhanad Rasheed

Keihard Kijken | Polly & Morph
Meekers  |  Tabea Martin + Paul Selwyn Norton

Tetris
De Dansers  |  Erik Kaiel

Alpha Boys
Club Guy & Roni  |  Roni Haver + Guy Weizman

Minos | Timelapse/(Mnemosyne)
Het Nationale Ballet  |  Juanjo Arques + David Dawson

Fake One
Scapino Ballet Rotterdam  |  Felix Landerer

Ferrum
Danshuis Station Zuid  |  Itamar Serussi

Lichtjaren
Huis van Bourgondië en Danshuis Station Zuid  |  Alida Dors + Catoke Kramer + Joost Vrouenraets

Zout
Conny Janssen Danst  |  Conny Janssen

Hondsdagen
Ro Theater  |  Alize Zandwijk

Couple Like #2
Het Lab Utrecht, Theatergroep DOX  |  Karen Levi + Ugo DeHaes

 

Programmers

Klaas Backx
Bregje Maatman
Piet Menu
Peggy Olislaegers
Jerry Remkes

 

Organisation

Director
Peggy Olislaegers

Commercial Director
Jikke Beek

Marketing & Publicity
Hiskia Linnenkamp 

Production 
Tineke van Luytelaar, Gysèle ter Berg

Projectl manager Gala Nederlandse Dans
Jürgen Theuns

Interns
Femke Bertens, Sabine Mekers, Anne Perine van der Torren, Daphna Willems

Technical coordination Theater aan het Vrijthof 
Marijcke Voorsluijs, Ingeloes Vogelpoel, Eric Meij

Technical coordination other locations 
Bas Rila, Marijcke Voorsluijs

General Advisors
Cecile Brommer (dramaturg), Nico de Vos (filosoof)

 

Board of Directors

Ton Rombouts (president)
Henk van der Meulen (vice-president)
Thomas Smit (penningmeester)
Wil Rutten 
Jeannette Smit
Hugo Haeghens
Rachel Beaujean 

 

Campaign Images

Images concept and graphic designer 
Esther Noyons

Photography
Annaleen Louwes

De Nederlandse Dansdagen worden mogelijk gemaakt door:

Partner Minocw Partner - Provincie Limburg Partner - Gemeente Maastricht elisabeth strouven fonds logo staand Partner - Fonds 21 logo Vrienden Loterij fonds logo kunstbende21 Partner Cultuurmakers Maastricht Partner Kanunnik Salden nieuwenhof Partner stichting Clemens Partner - Vrienden van de NDD Partner - Zwaan Partner - Proeftuin Dans Partner - Theater aan het Vrijthof